Školní poradenské pracoviště

Ředitelka základní školy zabezpečuje poskytování poradenských služeb ve škole školním poradenským pracovištěm, ve kterém působí výchovná poradkyně a školní metodik prevence. Činnost školního poradenského pracoviště se uskutečňuje také ve spolupráci s učiteli výchov i dalšími pedagogickými pracovníky školy – učitelé, vychovatelky a asistenti pedagoga. Uvedení pedagogičtí pracovníci se podílejí na zajišťování podpůrných opatření pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, poskytují součinnost školským poradenským zařízením a spolupracují s orgány veřejné moci za účelem ochrany práv žáků.

Ředitelka školy a výchovná poradkyně

Hana Krupičková

konzultační hodiny: od pondělí do pátku v době od 13.00 do 13.30

konzultace se domlouvají prostřednictvím e-mailu: zsamsnedomice@gmail.com  nebo telefonicky na tel.: 736 629 482